INMOTİON SCV R1EX
 
Akif Asan Logistic
$ 2.000 - INMOTİON SCV R1EX

Inmotion SCV R1EX elektrik motorlu araçları heyecan verici bir performans sunar. Kişisel sürüş deneyimi için tasarlanan, Inmotion SCV R1EX modeli güç, hız ve mutlak kontrol duygusu sağlar. Hızlanma ve yavaşlama ivmesi pürüzsüz ve anlıktır.

ÇEVİK VE ZARİF

Piyasadaki en küçük ve en marifetli (SCV = Self Controlled Vehicle) sensör kontrollü kişisel taşıma aracıdır. Toplam 16kg ağırlığında ve bir omuz genişliğindeki ölçüleriyle, en kalabalık alanlarda dahi rahatlıkla gezinmeyi sağlar.

KULLANIM ŞEKLİ

Araç tamamen vücut hareketleriyle kontrol edilir. Hızlanma veya frenleme mekanizması yoktur. Sürücü öne doğru eğildikçe araç ileri doğru gider ve eğimi artırdıkça hızlanır, sürücü kendisini geriye doğru yasladıkça araç yavaşlar ve durur. Hareketsiz durumda ise sürücü geri doğru yaslanırsa araç geri geri hareket etmeye başlar. Dönüşler için direksiyonu sağa veya sola yatırmak yeterli olacaktır.

AÇIKLAMA

İLHAM VEREN TASARIM

Sportif tasarım, bir omuz boyu kadar yer kaplayan ve olduğu yerde 360 derece dönebilme yeteneği ile , Inmotion SCV R1EX hayal gücünüzün ötesinde yetenek ve çeviklik sunuyor.

AKILLI TELEFON UYGULAMASI

Akıllı telefonunuza indireceğiniz özel uygulamasını kullanarak Inmotion SCV R1EX’e bağlanın ve uzaktan kumanda edin.  Kullanıcı dostu arayüzü, akıllı telefon uygulaması ile aracınızı ihtiyacınıza göre; acemi, yürüyüş veya sürüş kullanım moduna çevirebilir ve bunlar arasında kolaylıkla geçiş sağlayabilirsiniz.

ÇEVRE DOSTU

Inmotion SCV R1EX çevre dostu ve enerji verimli bir araçtır. Tüm elektrikli Inmotion SCV’ler, kentsel azaltıyor ve turne için bir emisyonsuz araç, verimli elektrik enerjisine çeviren yokuş aşağı gidiyor, her zaman kinetik enerji döner.

Uçaklarda kullanılan Malzemeler
INMOTION vücut şaşırtıcı derecede hafif magnezyum ve alüminyum alaşımından yapılmış ve taşıması kolaydır, Dayanıklı ama hafif malzemeler dış yüzeyine parlak görünüm verir ve hissettirir.

Saniyeler içinde sökülüp takılabilen Portatif yapı,
INMOTION SCV ( Sensör Kontrollü Araç ) tasarımı ile yeni bir dönem açıyor, direksiyonunu tek bir hamle ile yerine takıp çıkarabilirsinzi buda INMOTION SCV nizi aracınıza veya taşımak istediğiniz yere kolayca götürmenizi sağlayacak bir özelliktir.

Göz Kamaştıran LED Ekran
Hız, pil durumu, sürüş durumunu ve çalışan modları ekran penceresinde arkasında yer almaktadır. , Akıllı uzaktan kumandası , INMOTION uygulaması ve sesli uyarılar tasarlanmış LED ekran size harekette kalmak için gereken tüm bilgileri verir.

Hafif ve Taşınabilir
Keyfiniz ve Güvenliğiniz için optimize edilmiştir , INMOTION SCV nin Yapısal tasarımında Sağlamlığını artırmak ve Ağırlığını azaltmak için elimizden gelen her türlü çabayı harcadık, Özel kauçuk kaplı el tutamacı kolay taşıma sağlar, her yere Park edilebilme özelliği ile Park sorunu yaşatmaz , Kompakt tasarımı ile basit montaj ve sorunsuzluk.

Tasarımdan Gelen Güvenlik
Inmotion SCV nin ön ve arka LED lambalarının göz alıcı tasarımı sadece harika görünmüyor, dönüş yönüne doğru sinyal vererek sürüş güvenliğinizi artırıyor, gece sürüşlerinde ayrı bir albeni ile çekiciliğini artırıyor, sessiz ve yüksek güçlü hızlanma sistemi ve uzun ömürlü vakumlu lastik tekerlekleri , Konforlu ve Güvenli sürüş deneyimine katkıda bulunur.

Düşük Gürültü
Göz Kamaştırıcı Arka LED Lambalar
Sökülüp Takılabilen Akü

Aerodinamik Spor Araba Stili
Dinamik ve kompakt oranlar INMOTION SCV nin hareketliliğini artırır. Dünya standartlarında spor otomobillerden esinlenerek, Modern gövdesinin her milimetresi tasarlanmış , işlenmiş ve etkilemek için inşa edilmiştir.

Gelişmiş Güvenlik Sistemi
INMOTION SCV konfor ve güvenliğini sağlamak için yerinde izleme programları düzinelerce vardır. Emniyet kapatma sistemi, güvenlik sistemi, hata işleme sistemi ve akü kontrol sistemi de dahil olmak üzere Programları optimal sürüş sağlamak için kullanılır.

Devlet Üretim Standartları
INMOTION patentli teknoloji ve teknik araştırma bir yılda kendini dengeleme performans için yeni bir standart ayarı, Böyle olağanüstü performans elde etmek için, INMOTION SCV otomatik olarak motorlara hassas tekerlek kontrolü ve denge güvencesi için saniyede 20.000 kez ayarlar.

Inmotion SCV R1EX en titiz üretim süreçlerinde üretilmiştir. Üretim hattından ayrılmadan önce her birimin tüm bileşenlerinin önerilen sıcaklık aralıklarında çalışabildiğini doğrulamak için 65 °C ile -15°C arasında iklimlendirilmiş bir ortamda test edilir.

AKILLI GÖZETİM SİSTEMİ

INMOTION SCV nin üstün izleme yazılımı her zaman güvenliğinizi sağlamak için çalışıyor. Olağandışı bir şey olursa aracın gücü tükenmesi gibi, INMOTION SCV otomatik yavaşlayacak ve güvenli bir durma noktasına gelecektir. Dahili basınç sensörleri de Ayrıca algılayabilir ve riskli sürüş davranışları durdurabilir.

HIRSIZLIĞA KARŞI GÜVENLİK SİSTEMİ

INMOTION kaybolma veya çalınmaya karşılık kendini korumak için tasarlanmıştır. Akıllı uzaktan kumandanız ile INMOTION SCV nizi kilitleyin , Eğer biri taşımaya çalışırsa alarmı tetikler.

Kazalara karşı Güvenli
Küçük tekerlekler büyük sorunları önleyebilir. Kaza halinde daha büyük jantlar ile diğer ulaşım cihazların aksine, INMOTION SCV size engel olmadan kurtulmak için izin verir, ve büyük tekerlekler neden olabilir ikincil hasar görmesini önler.
(*) 70 kg ağırlık ile düz satıhta elde edilen değerdir. 6 Ah aküler ile daha uzun erim elde edilebilir.

(**) 4 Ah aküler ile.
(***) 4 Ah aküler standarttır. 6 Ah aküler opsiyoneldir, toplam ağırlığı biraz arttırabilir.
Paketleme: 63x43x44 cm, 24,5 kg

Akif Asan Logistic
Akif Asan Logistic
Akif Asan Logistic
Akif Asan Logistic
Akif Asan Logistic
Akif Asan Logistic
Akif Asan Logistic
Duyurular
Anket
A+A nın hizmetlerinden memnun kaldınız mı?

Evet
Hayır
Evet, ama daha iyi olabilir
E-Bülten
Yeniliklerden haberdar olabilmek için maillistimize katılın...
Adınız
E-posta Adresiniz
Ekle   Çıkar
Döviz Durumu
  Alış Satış
$ USD

€ EURO

¥ JPY

£ GBP

Hava Durumu

İzmir

--counter--
Kurumsal Web Sitesi