Uluslararası Nakliye
 

HAVA NAKLİYESİ

 

A+A; IATA (International Air Transport Association) lisansına sahiptir. Hız ve dinamizm gerektiren hava taşımacılığındaki hızlı, kaliteli ve esnek politikalarımızı daha yakından tanımak için lütfen bizimle iletişime geçiniz…
 

THY’nin hızla büyüyen servis ve hizmet ağı bu alanda da müşterilerimize avantajlar sağlamaktadır. %99 oranında gidilemeyen bir bölge yoktur. Ayrıca, kombine taşımacılık alternatifi ile her hangi bir hava yolunda inen her türlü yükleriniz; talep edildiği hallerde yurt dışı gümrükleme ve son teslim kara nakliyeleri ile birleştirilerek alıcı tarafa hızlı ve konforlu bir şekilde firmamızca takip edilir.

 

KARA NAKLİYESİ

 

A+A; Avrupa, Balkan, Baltık, BDT (Bağımsız Devletler Topluluğu) ve Ortadoğu ülkelerine komple tır ve özel ekipmanlarla servis ve hizmet vermektedir. Bu destinasyonlarda muhtelif ülkelere komple tır dışında LTL (Parsiyel) kargo taşımacılığı da haftalık bazda verilmektedir.

 

DENİZ NAKLİYESİ 

 

FCL
Karşılıklı ticareti kabul edilen tüm dünya ülkelerine limandan limana veya kapıdan kapıya deniz taşımacılığı hizmeti verebilen OGL; standart konteyner, soğutuculu konteyner, özel ekipman konteynerleri ile haftalık seferlerle düzenli olarak çalışmaktadır. Deniz taşımacılığındaki hızlı, kaliteli ve esnek politikalarımızı daha yakından tanımak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
 

LCL
Hacim ve ağırlıkta düşük yükleriniz için uyguladığımız parsiyel kargo taşımacılığı, deniz trafiğinde kabul görmüş bir yöntem olarak Amerika, Avrupa, Asya ve Ortadoğu ülkelerinden gerçekleştirilen düzenli seferlerle hizmetlerimiz kapsamındadır.

 

DEMİRYOLU NAKLİYESİ

 

Uluslararası Demiryolu taşımacılığı, firmalara ağır ve hacimli yüklerin taşınması noktasında çok yüksek maliyetlere katlanılmadan hizmet alınmasını sağlayan bir taşımacılık türüdür.

Ülkemizde, gelişmiş batı dünyasının temel taşıma modellerinden en önemlisi olan demiryolu taşımacılığı konusunda da Batu International Lojistik demiryolu taşımacığı firmaları’nın başında gelmekte ve natif taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

Demiryolu taşımacılığı, güvenilir olması, insana bağımlılığın ve dolayısıyla hata riskinin asgariye indirilmiş olması, rekabetçi maliyetler oluşturulabilmesi, güzergah üzerindeki avantajları ve çevre dostu bir çözüm oluşturması itibarıyla son dönemlerde artarak ilgi gören bir taşıma modelidir.

Demiryolları taşımacılığı türünde kullanılan araçların hız kapasiteleri, verilen taşıma hizmetinin türü ve mahiyetine göre paralellik göstermektedir.

Kömür, demir gibi yer altı kaynakları ile tarım ve orman ürünlerinin alıcı merkezlerine aktarımı genellikle demiryolu taşımacılığıyla yapılmaktadır. Demir yolu taşımacılığı hem çevre dostudur, hem de uzun mesafeli taşıma hizmeti ihtiyaçlarında ciddi maliyet avantajı sağlamaktadır. Kitle taşımacılığına elverişli olması sebebiyle de diğer taşıma türlerinden kaynaklanan yoğunlukları (örneğin karayollarındaki trafiğin yükünü) azaltıcı faydası vardır.

Ulaşımda kara yollarının kötü hava koşullarında içine düştüğü durum göz önüne alındığında sadece belirli yüklerin değil, tüm yüklerin taşınması için demir yolları daha elverişli hâle gelmektedir.

 

PROJE TAŞIMACILIĞI

 

A+A; proje taşımacılığı alanında küresel çözüm ortağınız olarak hizmet vermektedir. İnşaat proje ekipmanları, elektrik santralleri, rafineriler, maden, demiryolu ve yol yapım makineleri, muhtelif yatırım projelerinizle ilgili tüm gabari dışı ağır tonaj yüklemelerinizde mükemmel planlama ile uygun ekipmanları birleştirerek başarılı taşıma sonucunu teyit etmektedir. Unutmayalım ki; bir projenin başarısı doğru planlamadan geçer…
 

Zati Eşya

Zati eşya (kişisel eşyalar) taşımacılığında tek ihtiyacınız konusunda uzman bir lojistik firmasıdır.
 
A+A: Yurtdışına okumak, çalışmak veya gezi amaçlı seyahat edecek yerli ve yabancı bireylerin kargo ile taşınmasını istediği kişisel eşyaların belirtilen adrese ulaşmasında çözüm ortağınızdır. Şüphesiz şahsi eşyaların sağlam ve emniyetli bir şekilde ulaşmasında paketleme ve yüklemenin önemi çok büyüktür. Firmamız gönderi içeriğine bağlı olarak tüm müşterilerine sağlam ve muhafazalı paketleme yapılması konusunda lojistik destek verdiği gibi, bu hizmetin firmamızdan talep edilmesi durumunda eşya cinsine göre profesyonel paketleme hizmeti de vermektedir. A+A zati eşya taşımalarında gerekli tüm önlemleri aldıktan sonra hizmet kalitesine inandığı hava yolları ile müşterinin istediği destinasyona hızlı bir şekilde kişisel eşyaların sevkini sağlamaktadır. Bu amaç ve doğrultuda her geçen gün kendimizi daha çok geliştiriyoruz. A+A sektördeki gelişmeleri sürekli takip ederek müşterilerine en kaliteli hizmeti en ekonomik fiyata sunmak için çalışmalarına devam etmektedir.

 

ARAÇ TAŞIMACILIĞI

 

Taşımacılığını yaptırmak istediğiniz ister araba, motosiklet, isterseniz motor parçaları olsun, otomotiv lojistiğinin taleplerini ve Tam Zamanında Üretim (JIT) ya da Tam Sıralı Üretim (JIS) döngüleriyle çalışan üreticilerin karşılaştığı baskının farkındayız. A+A, otomotiv kargolarının tam olarak doğru yerde ve doğru zamanda olmalarını sağlayacak, böylesi zamana duyarlı gereksinimleri destekleyecek tecrübe, uzmanlık ve güvenilirliğe sahiptir. Tüm ana global ticaret yolları genelinde sorunsuz, koordineli ve verimli hizmet sunarak müşterilerimizin operasyonel hedeflerine ulaşabilmelerini sağlarız.

 

 A+A ile çalışan müşterilerimizin faydalanacağı hizmetler:

  • Hızlı transit süreler.
  • Geniş çaplı ekipman envanteri.
  • Üstün liman kapsama alanı.
  • Güçlü intermodal olanağı

 

 

GÜMRÜKLEME & ANTREPO & SERBEST DEPOLAMA

 

A+A; gümrük gözetimi altında veya serbest bulunan eşyalarınızın, ihraç eşyanızın veya ithalat eşyalarınızın konulduğu “Gümrüklü Antrepo, Serbest Depolama ve Gümrükleme” hizmetlerini de sizin için sağlayabilmektedir. Yanıcı / Parlayıcı maddeler, bunlar için özel yangın ve korunma düzeneği kurulmuş genel ve özel antrepo ihtiyaçlarınızı dahil sağlayabilmekteyiz.
Duyurular
Anket
A+A nın hizmetlerinden memnun kaldınız mı?

Evet
Hayır
Evet, ama daha iyi olabilir
E-Bülten
Yeniliklerden haberdar olabilmek için maillistimize katılın...
Adınız
E-posta Adresiniz
Ekle   Çıkar
Döviz Durumu
  Alış Satış
$ USD 32.1203
32.1782
€ EURO 34.9383
35.0013
¥ JPY 20.4257
20.5609
£ GBP 40.9641
41.1777
Hava Durumu

İzmir

--counter--
Kurumsal Web Sitesi